Czaplinczanin, na emigracji w Szczecinie od 20 lat. Z wykształcenia politolog. Po studiach krótki epizod dziennikarski w oddziale regionalnym jednego z ogólnopolskich dzienników. Potem przez 14 lat (do dzisiaj) zawodowo związany z Kulturą. Początkowo marketingowiec w Operze na Zamku. Od 2008 roku w Szczecińskiej Agencji Artystycznej organizator imprez masowych. 

Odpowiedzialny m.in. za realizację Sylwestra Miejskiego, członek grupy koordynującej przygotowania i organizację finału Tall Ships Races 2013 w Szczecinie.

Zainteresowania: szachy i polityka.
Szachy: w latach 2005-2010 członek zarządu Szczecińskiego Stowarzyszenia Szachowego, Dyrektor Sportowy Mistrzostw Województwa Juniorów (2005) oraz Mistrzostw Szczecina w Szachach (2006 i 2007).
Jako zawodnik - największe osiągnięcia dopiero przed nim. Na poważnie planuje zająć się szachami na emeryturze, tak by w 2040 roku walczyć o najwyższe trofea :).

„W Czaplinku najpiękniej jest wiosną i latem, w tym okresie najczęściej Tu przyjeżdżam. Spotkania z Rodziną, znajomymi, las, jeziora- to jest to, co pozwala mi nabrać odpowiedniego dystansu do innych spraw i zrobić zapasy niezbędnego tlenu.”