Jeżeli trafiliście kiedyś do Parku miniatur w Pobiedziskach, w Gierłoży lub w Karpaczu a może do tego największego w Europie koło Hagi i zachwycił was kunszt tych bajecznych miniatur zapraszamy do nas, by się tej sztuki nauczyć.

Prowadzimy nabór na pięciodniowe warsztaty z modelarstwa, pod kierunkiem certyfikowanego modelarza z Anglii o 25 letnim stażu w tym zawodzie. Adresujemy je do osób dorosłych, studentów architektury, budownictwa, wzornictwa i dizajnu oraz pasjonatów gier strategicznych i modelarstwa. Uczestnicy mogą porozumiewać się zarówno w języku polskim jak i angielskim. Zajęcia prowadzone są w wymiarze 7 godzin szkoleniowych dziennie. Grupa może liczyć maksymalnie 7 osób. W ramach pobytu uczestnicy warsztatów mają zapewniony nocleg, wyżywienie oraz niezbędne do pracy materiały i narzędzia.

modelPodczas warsztatów uczestnicy poznają sztukę samodzielnego wykonania modelu obiektu architektonicznego na podstawie gotowego projektu. Pracujemy z tworzywami sztucznymi, jak plastic, farby, rozpuszczalniki prosimy więc zabrać ze sobą ubranie warsztatowe. Kalendarz z terminem warsztatów pojawi się na stronie po nowym roku. Po zajęciach zapewniamy uczestnikom liczne atrakcje turystyczne w malowniczym miasteczku jakim jest Czaplinek.

Mini-galeria